Seria LEGO® Elves to ekscytująca historia, zwykłej dziewczyny, która dostała się do krainy elfów. Poznaj razem z Emily elfich przyjaciół. Przeżyj wspaniałą przygodę i pomóż w odnalezieniu kluczy, by dziewczyna mogła wrócić do domu i swojego świata.

Odwiedź magiczną krainę Elvendale
Poznaj fantastyczną krainę zamieszkiwaną przez elfy, smoki oraz inne niezwykłe stworzenia! Przeżyj w niej przygody i pomóż Emily Jones odnaleźć zaginione klucze i wrócić do domu. Przejrzyj ofertę naszego sklepu z zabawkami i przekonaj się, ile wspaniałych wrażeń dostarczy Ci zabawa klockami LEGO Elves!

Jak Emily trafiła do krainy elfów?
Emily Jones dostaje w spadku po babci piękny, stary medalion. Zakłada amulet na szyję. Ten zaczyna świecić, a wtedy pojawia się portal. Emily zaciekawiona pochodzi do niego, by się mu przyjrzeć. Potyka się i wpada do portalu. Tak dociera do magicznej krainy Elvendale. Portal się zamyka i dziewczynka nie może wrócić do domu.

LEGO Elves - przyjazne i pomocne elfy
Na szczęście Emily może liczyć na pomoc elfów - elfki ognia Azari, elfa ziemi Farrana, elfki wiatru Airy oraz Naidy, czyli elfki wody. Ta ostatnia znajduje mapę, na której pokazane jest umiejscowienie czterech magicznych kluczy, które Emily musi znaleźć, by wrócić do świata ludzi. Wsiadaj na pokład statku i wyrusz razem z nimi na poszukiwania zaczarowanych przedmiotów! Rozwiązuj zagadki i znajduj klucze w różnych miejscach krainy! Możesz liczyć nie tylko na pomoc elfów, ale też delfina, wiewiórki czy… smoczątka!

Wyrusz na ratunek smokom!
Odwdzięcz się za uzyskaną pomoc i razem z elfami ruszaj uratować smoki, które znalazły się w niebezpieczeństwie! Z zestawami klocków LEGO Elves przeżyjesz wiele przygód związanych z tymi niezwykłymi, legendarnymi stworzeniami.
Eleandra, Królowa Smoków oraz jej smocze jajo zostały schwytane przez Raganę, złą elfią wiedźmę, która chce przejąć władzę nad krainą dzięki stosowaniu czarnej magii! Smoki zostały przez nią zmanipulowane, przestały ufać elfom i zaczęły traktować je jak swoich wrogów. Uratuj świat przed rządami złej wiedźmy! Nie dopuść do tego, by zdobyła cztery pozostałe jaja królowej Eleandry - inaczej Ragana zawładnie całą krainą Elvendale!
Połącz moce żywiołów elfów w strumień światła za pomocą medalu babci Emily i uderz nim w złą wiedźmę. Na koniec przygotuj się na lot na grzbiecie Smoczek Królowej, bardzo wdzięcznej za udzieloną jej pomoc.

Uważaj na niebezpieczne gobliny!
Gdy Emily zdradza swojej siostrze, że była w krainie Elvendale - dziewczynka jej nie wierzy. Sophie czuje się jednak zaintrygowana, wykrada się z domu i przechodzi przez portal. Wyrusz na jej pomoc razem z Emily, bo w fantastycznym świecie pojawił się Król Goblinów Cronan, który schwytał dziewczynkę w pułapkę!

Kup w sklepie z klockami LEGO zestawy z serii LEGO Elvendale i weź udział w niezwykłych wydarzeniach mających miejsce w fantastycznym świecie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl