Opcje przeglądania

Seria LEGO® Juniors to klocki dla dzieci od lat 4, które mają już za soba przygodę z DUPLO. Klocki o standardowej już dla LEGO System wielkości, cechują się jeszcze uproszczeniami konstrukcyjnymi, stanowiąc dla dziecka bardzo ważne ułatwienie. Seria Juniors tematycznie nawiązuje już do najważniejszych serii LEGO takich jak Friends, City, Ninjago, Disney Princess czy Super Heroes.

LEGO Juniors - klocki dla młodych budowniczych
Co gdy dziecko wyrośnie z klocków LEGO Duplo? Wówczas najlepiej wybrać dla niego bardziej skomplikowane i składające się z większej ilości elementów klocki LEGO Juniors, stworzone z myślą o dzieciach w wieku 4-7 lat, dostosowane do ich zdolności motorycznych. To klocki idealne dla przedszkolaków oraz dzieci, które zaczynają edukację w szkole.

Klocki LEGO Juniors mają taką samą wielkość, co klasyczne klocki LEGO, jednak zawierają znacznie więcej większych elementów, co ułatwia budowanie oraz pomaga uniknąć gubienia klocków. Seria została podzielona na poziomy trudności. Młodszemu dziecku warto podarować łatwiejsze do ułożenia klocki, a starszemu - trudniejsze.

Wszystkie zestawy LEGO Juniors zawierają przejrzyste, kolorowe instrukcje, które umożliwiają dziecku samodzielną budowę. Zawierają ponumerowane torebki z klockami, co również jest pomocne podczas konstruowania.

Klocki ciekawe dla chłopca, i dla dziewczynki
Wśród klocków LEGO Juniors znajdziesz zestawy o bardzo różnej tematyce, pozwalające znaleźć produkt zgodny z zainteresowani dziecka. Układanie takich klocków to prawdziwa frajda!

Dziecko może przeżywać przygody znane z filmów. Wśród postaci znajdujących się w zestawach są bohaterowie filmów Walta Disneya - Anna i Elsa z "Krainy Lody", Arielka i Kopciuszek. Podaruj dziecku zestawy z sympatycznymi, zabawnymi samochodzikami z filmu "Auta" oraz z kultowymi superbohaterami - Batmanem i Supermanem, którym dziecko pomoże zwalczać zło.

Wśród zestawów znajdziesz także wersje klocków LEGO Friends dla młodszych dzieci. Dzięki temu już małe dzieci będą mogły odgrywać sceny znane z serialu LEGO Friends i wcielać się w role bohaterek. LEGO Juniors to także ciekawe propozycje dla fanów małych miłośników programu LEGO Ninjago. Jeśli dziecko jest za małe, by układać systemowe klocki LEGO Ninjago, kup mu najpierw zestawy LEGO Juniors związane z tym serialem.

Co gdy dziecko dorośnie?
Wszystkie elementy klocków LEGO Juniors pasują do systemowych zestawów klocków LEGO, więc dziecko może z powodzeniem je z nimi łączyć i używać klocków LEGO Juniors również wtedy, gdy będzie starsze.

Kup Tanie klocki LEGO Juniors w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl