Jeśli jeszcze nie wiesz, co to Minecraft, najwyższy czas nadrobić zaległości! Klocki LEGO Minecraft nawiązują do niesamowitej gry komputerowej, na której punkcie oszalały dzieciaki, ale także i dorośli! Świat Minecrafta doskonale wpisuje się w ideę LEGO – chodzi w nim bowiem o budowanie i tworzenie z różnorodnych bloków, a graczy ogranicza jedynie wyobraźnia.

Klocki LEGO Minecraft to przeniesienie tego świata z ekranu komputera do rzeczywistości. Buduj, niszcz, zmieniaj, dokładnie tak jak w grze. W zestawach klocków z tej serii spotkasz także postaci znane Ci dobrze ze świata wirtualnego. Przyłącz się do nich i rozpocznij zabawę! Konstruuj budowle, takie jak baza pod wodospadem czy domek na drzewie albo stwórz Żelaznego Golema i wyślij go do walki z grasującymi zombie. Tak jak w grze, zbieraj i przetwarzaj surowce, walcz, kreuj swój świat. Puść wodze fantazji i wymyślaj swoje własne miejsca i przygody. Wszystkie te przeżycia umożliwi Ci seria LEGO Minecraft.

Klocki LEGO Minecraft przeznaczone są dla dzieci powyżej 8 roku życia. Zachwyci się nimi każdy (mały i duży) wielbiciel tej gry. Pozwalają na oderwanie się od ekranu komputera bez opuszczania magicznego uniwersum Minecraft. Rozwijają zdolności manualne i motoryczne oraz kreatywność. Przenieś Minecraft ze świata wirtualnego w realny i zobacz, jaka to frajda!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl