LEGO Friends 41318 Szpital w Heartlake

Dostępnosć: niedostępny
Cena: 499,99 zł 499.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szpital w Heartlake poradzi sobie z każdym trudnym przypadkiem! Wystartuj helikopterem lub wyślij karetkę pogotowia, by pomóc rannym i chorym w Heartlake City. Wejdź na oddział ratunkowy przez obrotowe drzwi i sprawdź rentgenem, czy pacjent nie ma złamanych kości. Razem z lekarka sprawdź próbki w gabinecie, a potem pomóż Oliwii zaopiekować się noworodkiem w szpitalnym żłobku. Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje Twojej pomocy! Pomóż chorym i rannym pacjentom w Heartlake City! Zajmij sie pacjentami w szpitalu w Heartlake z karetka, helikopterem, poczekalnia, gabinetem, pracownia rentgenowska i żłobkiem oraz trzema minilaleczkami. Szpital w Heartlake z serii LEGO Friends ma trzy kondygnacje wypełnione sprzętem medycznym do pomagania pacjentom. Jest tu również żłobek z kołyską i waga, pracownia rentgenowska ze skanerem i negatoskopem do przeglądania zdjęć oraz gabinet z łóżkiem i mikroskopem do badania próbek. W poczekalni na parterze znajdziesz ladę recepcyjna i automat z przekąskami, a także wejście na oddział ratunkowy dla pacjentów przywiezionych karetka lub helikopterem. W zestawie trzy minilaleczki oraz figurka noworodka.

Zestaw LEGO Friends 41318 Szpital w Heartlake zawiera:

• W zestawie trzy minilaleczki: Olivia w stroju pielegniarki, Henry i dr Patel oraz figurka noworodka - malej Oli.
• W zestawie modulowy, trójpoziomowy szpital, helikopter z noszami, ambulans z noszami na kólkach, wózek inwalidzki, wózek dzieciecy, wózek z przyborami medycznymi i rower.
Szpital ma poczekalnie z przesuwanymi drzwiami, lada recepcyjna, miejscem do siedzenia, automatem z przekaskami, dystrybutorem wody i akwarium; wejscie na oddzial ratunkowy z obrotowymi drzwiami; pracownie rentgenowska z obracajacym sie lózkiem, skanerem, negatoskopem i szkieletem; zlobek z kolyska, waga i przewijakiem w lazience; gabinet z lózkiem, cisnieniomierzem i mikroskopem; oraz lądowisko dla helikoptera.
• Akcesoria: gips na ramie, plytki z rysunkami do zdjec rentgenowskich, szklo powiekszajace, butelki z próbkami, nozyczki, znak z ostrzezeniem o mokrej podlodze i butelka do karmienia niemowlat.
• Gdy karetka przywiezie pacjenta, wkrocz do akcji i przetransportuj go przez wejscie na oddzial ratunkowy.
• Zrób zdjecie rentgenowskie ramienia Henry’ego i zalóz mu gips.
• Zaopiekuj sie noworodkiem w zlobku - nakarm go i zwaz.
• Pomóż lekarce zadbać o pacjentów, gdy robi obchód oddziału z wózkiem wypełnionym przyborami medycznymi.
• Wymyślaj nowe, ciekawe historyjki o opiekowaniu się pacjentami i leczeniu ich.
• Ten zestaw modułowy możesz budować i przebudowywac na wiele różnych sposobów.
• Szpital ma ok. 27 cm wysokosci, 30 cm szerokosci i 7 cm glebokosci.
• Karetka ma ok. 6 cmwysokosci, 12 cm dlugosci i 4 cm szerokosci.
• Helikopter ze smiglami ma ok. 7 cm wysokosci, 11 cm dlugosci i 4 cm szerokosci.

Lego Friends szpital w dobrej cenie dostępny w naszym sklepie!

Dane techniczne

Seria LEGO Friends
Wiek 7-12
Ilość klocków 500-1000

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl