LEGO Nexo Knights 70336 Axl

Dostępnosć: niedostępny
Cena: 39,99 zł 39.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Niepokonany Axl jest stale głodny! Teraz ten rycerz wagi ciężkiej nie może się już doczekać, aby skonsumować Jestro i jego lawowe potwory. Na początek przekąska: zamachnij się tymi gigantycznymi pięściami i utoruj sobie drogę do samego centrum akcji! Potem wykończ wrogów, przyciągają ich magnetyczna palka albo posiekaj ich wirującymi ostrzami. Zwiększ swoje możliwości, skanując tarcze 3 mocy NEXO. Zbierz jak najwięcej unikalnych zdolności w postaci cyfrowej, aby przechytrzyć Jestro i lawowe potwory w darmowej aplikacji LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0. Zeskanuj 3 moce NEXO: Miażdżące pieści, Magnetyzm i Skamienienie. Żaden przeciwnik nie utrzyma się na nogach, gdy niepokonany Al użyje pieści! Ktokolwiek wejdzie drogę niepokonanemu Axlowi, będzie miał do czynienia z jego wielkimi pięściami! Zestaw zawiera magnetyczna palkę, obrotowy górny element z ostrzami, 3 tarcze do zeskanowania i minifigurek. W zestawach LEGO® NEXO KNIGHTS™ Ultimate znajdziesz całkowicie gotowe do akcji, futurystyczne minifigurki wraz z najlepszym sprzętem bojowym. Spójrz na plecy niepokonanego Axla! Uruchamiając funkcje ultra zbroi, możesz poruszać jego gigantycznymi pięściami i zaatakować magnetyczna palka. Później zakręć górnymi ostrzami tak, aby zdmuchnąć wrogów albo bohatersko rzuć się do walki z toporem w ręku. Co wybierzesz? W zestawie minifigurki niepokonanego Axla oraz 3 tarcze mocy NEXO. Zeskanuj je, by zyskać unikalne zdolności bojowe do wykorzystania w grze cyfrowej.

  • W zestawie minifigurki niepokonanego Axla.
  • Zestaw z niepokonanym Axlem pozwala połączyć zabawę na żywo z gra na platformie cyfrowej, w której wykorzystasz 3 tarcze wyjątkowych mocy NEXO do zeskanowania.
  • Funkcja ultra zbroi pozwala poruszać pięściami.
  • W zestawie bron: topór oraz wirujący górny element z żółtymi ostrzami.
  • Dostępne akcesoria to 2 dołączane pieści, magnetyczna palka oraz stojak prezentacyjny.
  • Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
  • Wysokość ok. 7 cm.
  • Zeskanuj tarcze dla każdej z 3 mocy NEXO (Miażdżące pieści, Magnetyzm i Skamienienie), aby zyskać dodatkowe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
  • Zbierz wszystkie zestawy LEGO® NEXO KNIGHTS™ Ultimate, a potem polacz je w niesamowita kolekcje najlepszego sprzętu bojowego.
  • Swoje ulubione odcinki NEXO KNIGHTS™ znajdziesz na kanale Cartoon Network.

Dane techniczne

Seria LEGO Nexo Knights
Wiek 8-14
Ilość klocków 0-100

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl